75. Kytice
Autor: Zbyněk Štolovský
(1909 Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou) - 1956 Buenos Aires)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel. rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 6é cm, rámování: 76 x 66 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč