100. Ženy v lázni

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, Průřez dílem Zbyňka Slavíčka byl vystovován v Létě 2020 v Rabasově galerii v Rakovníku
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 108 cm, rámování: 121 x 128 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:41 SEČ

Zbývá: 2d 7h 8m 23s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč