105. Růžová zahrada
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorské a pozůstalostnírazítko, razítko z výstavy, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 90 cm, rámování: 94 x 90 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč