Těla - XL Formát

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Monogramováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek, pozůstalostní razítko Zbyněk Slavíček, razítko Akademický Malíř Zbyněk Slavíček
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 86 cm, rámování: 97 x 101 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč