122. Ženské postavy
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, Průřez dílem Zbyňka Slavíčka byl vystovován v Létě 2020 v Rabasově galerii v Rakovníku
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 85 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč