138. Praha
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1984
Šířka: 51 cm, výška: 37 cm, rámování: 56 x 68,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč