15. Postavy

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 108 cm, výška: 79 cm, rámování: 91 x 119 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:09 SELČ

Aktuální cena: 7 500 Kč

Zbývá: 14d 16h 1m 41s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč