Ženský Akt

Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)

Monogramováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek, pozůstalostní razítko Zbyněk Slavíček, razítko Dejvické Galerie, razítko Akademický Malíř Zbyněk Slavíček
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevěné desce
Šířka: 60 cm, výška: 61 cm, rámování: mírně pošk. 64 x 64 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč