236. Erotický motiv
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
monogramováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní a výstavní razítka, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 85 cm, rámování: 87 x 92 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč