25. Červená
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
vystaveno v Rabasově galerii v Rakovníku, razítko pozůstalosti na napínacím rámu, signováno vpravo dole monogramem, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu
Šířka: 74 cm, výška: 70 cm, rámování: 76 x 80
Konec dražby: 12.09.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč