6. Vzhůru
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
vystaveno v Rabasově galerii v Rakovníku, razítko pozůstalosti a signatura na napínacím rámu, vpravo dole signováno monogramem, rámováno
Šířka: 62 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 75 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč