95. Dámský budoir
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské i pozůstalostní razítko, Průřez dílem Zbyňka Slavíčka byl vystovován v Létě 2020 v Rabasově galerii v Rakovníku
Technika: olej na plátně
Šířka: 107 cm, výška: 79 cm, rámování: 90 x 119 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč