95. Zahradní Slavnost
Autor: Zbyněk Slavíček
(1932 - 2012 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, Průřez dílem Zbyňka Slavíčka byl vystovován v Létě 2020 v Rabasově galerii v Rakovníku
Technika: olej na sololitu, datace: 1992
Šířka: 61,5 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 76 x 76 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč