43. Tréning krasobruslařek
Autor: Milada Šindlerová-Vokáčová
(1923 Kroměříž - 2019 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1961
Šířka: 49 cm, výška: 65 cm, rámování: 70 x 55
Konec dražby: 13.03.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč