Kompozice

Autor: Jiří Ševčík
(1940 Pardubice)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 33 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč