231. Krajina - L formát
Autor: Jaroslav Šámal
(1914 Boseň (Mladá Boleslav) - 1988 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu další obraz jiného autora, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 93 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 103 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 22.07.2020 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč