233. Past vedle pasti
Autor: Dominik Mareš
(1972 Ostrava)
strukturální asambláž na plátně, signováno na reversu
Materiál: plátno
Šířka: 90 cm, výška: 90 cm, rámování: 92,5 x 92,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč