233. Past vedle pasti

Autor: Dominik Mareš
(1972 Ostrava)

strukturální asambláž na plátně, signováno na reversu
Materiál: plátno
Šířka: 90 cm, výška: 90 cm, rámování: 92,5 x 92,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč