1. Spící víla a skřítek

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen.
Dílo uvedeno in: Prahl 1979, č. k. 22 a Prahl 1987, č. k. 16 (umělcova pozůstalost), zde také reprodukováno. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1879
Šířka: 21,2 cm, výška: 16,2 cm, rámování: 36,5 x 42 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:00 SELČ

Zbývá: 13d 15h 56m 26s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč