11. Kyklop a nymfa

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Studie k horní části obrazu Mytologické mesaliance IV. (pastel, plátno, 132,5 x 53 cm, Národní galerie v Praze). Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1890
Šířka: 18,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 35 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:06 SELČ

Zbývá: 13d 15h 1m 6s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč