13. Vášeň lásky
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: kresba, materiál: uhel, křída na papíru
Šířka: 31 cm, výška: 18 cm, rámování: 38,5 x 52 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč