15. Alegorická scéna (k cyklu Pokušení)
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: perokresba, materiál: tuž, akvarel na papíru
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 44 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč