19. Uvězněný kentaur

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: kresba, materiál: Uhel, křída na papíru
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 38 x 34 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:12 SELČ

Zbývá: 13d 15h 12m 23s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč