21. Boj kentaura

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: kresba, materiál: Uhel, křída na papíru
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 38 x 34 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč