28. Akt ležící ženy
Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)
Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: kresba, materiál: uhel a křída na papíru
Šířka: 47,3 cm, výška: 17 cm, rámování: 37 x 67 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč