3. Musica - genus generis et Schopenhauer

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno, na reversu pozůstalostní razítko. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen.
Dílo uvedeno in: Matějček 1924, č. k. 503 a Prahl 1987, č. k. 227 (umělcova pozůstalost), zde také reprodukováno. Zaskleno a nově rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: sépie, akvarel na papíru, datace: 1901
Šířka: 42,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 47 x 49 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:01 SELČ

Zbývá: 13d 15h 38m 22s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč