3. Portrét muže

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

monogramováno vpravo dole, na reversu kresba a věnování, z pozůstalosti Maxe Pirnera, zaskleno a rámováno.
Konzultováno a pravost potvrzena
PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: kresba
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 45,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 19:01 SELČ

Zbývá: 28d 9h 37m 51s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč