31. Pokušení sv. Antonína

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

z pozůstalosti, kde se nacházelo několik obrazů a skic Maxe Pirnera, včetně publikovaných, paspartováno, zaskleno a rámováno.

Pokušení sv. Antonína, téma, kterému se Pirner v různých variantách v 90. letech věnoval. Detaily zcela odpovídají malbě autora. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: akvarel, materiál: a
Šířka: 18 cm, výška: 31 cm, rámování: 53,5 x 39,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:30 SELČ

Zbývá: 3d 22h 6m 48s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč