2ks skalnaté motivy

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

1 kus monogramován a datován vpravo nahoře, pochází z pozůstalosti, kde se nacházelo několik Pirerových obrazů, nově rámováno. Obdobná díla Pirner maloval, některá byla také na dřevě, jiná na kartonu. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou.
Technika: olej na kartonu, datace: 1891
Šířka: 16 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 33,5 x 19 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč