5. Alegorie (Seance žen)

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 2. desetiletí 20. století
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 56,5 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:02 SELČ

Zbývá: 13d 16h 34m 38s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč