9. Pějící Orfeus

Autor: Maxmilián Pirner
(1854 Sušice (Klatovy) - 1924 Praha)

Nesignováno. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, odborný posudek přiložen. Dílo uvedeno a reprodukováno in: Prahl 1987, č. k. 219 (umělcova pozůstalost). Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: perokresba, materiál: lavírovaná tuš na papíře, datace: konec 90. let 19. století
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 40,5 x 46 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:05 SELČ

Zbývá: 13d 15h 19m 4s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč