Struktury

Autor: Ladislav Dydek
(1919 Brno - 2006 Tocolano - Maderno (Itálie))

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: dřevěná deska, datace: 1965
Šířka: 110 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 114 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 25 000 Kč