118. Šachové zátiší

Autor: Marie Zlatníková Mikanová
(1901 Bossancze - 1985)

monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 45 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 59 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč