Hradčany - XL formát
Autor: Stanislav Feikl
(1883 Dolní Sytová, Háje nad Jizerou (Semily) - 1933 Praha, Česká republika)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 124 cm, výška: 64 cm, rámování: 87,5 x 147 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč