Uhelný trh

Autor: Stanislav Feikl
(1883 Dolní Sytová, Háje nad Jizerou (Semily) - 1933 Praha, Česká republika)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč