194. Flakón a lahvička na parfém
Stříbrem malovaný Flakón a lahvička na parfém, barevné sklo s dekorem, pravděpodobně začátek 20. stol. U lahvičky parfému chybí pumpička, vypadaný malba ve stříbrném dekoru
Šířka: 11 cm, výška: 10 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč