72. Rozbouřené moře

Autor: František Jelínek
(1908 Starkoč (Kutná Hora) - 1990 Karlovy Vary)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko čfvu, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 22 cm, rámování: pošk. 32 x 51 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 10.05.2022 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč