Chvála bláznivosti III

Autor: Albín Brunovský
(1935 Zohor (Malacky), Slovensko - 1997 Bratislava (Bratislava), Slovensko)

signováno, datováno, popsáno a číslováno (135/200) ve spodní části, paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1979
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 30 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč