Dámy

Autor: Albín Brunovský
(1935 Zohor (Malacky), Slovensko - 1997 Bratislava (Bratislava), Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 19 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč