Portrét ženy

Autor: Albín Brunovský
(1935 Zohor (Malacky), Slovensko - 1997 Bratislava (Bratislava), Slovensko)

signováno a datováno dole uprostřed, volný list v paspartě
Technika: lept, datace: 1976
Šířka: 8 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 26,5 x 19 cm

Konec dražby: 08.03.2022 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč