281. Jan Sladký Kozina
Autor: Aleš Vaic
(1920 Praha - ?)
Autorský tisk, signováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 30,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 44,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč