Klečící dívka

Autor: Julius Lankáš
(1909 Vídeň, Rakousko - 1991 Praha, Česká republika)

signováno na plintě, místy mírně odřeno, na dřevěném lakovaném podstavci
Materiál: patinovaná sádra/dřevo
Výška: 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč