23. Hrající si děti
Autor: Ernest Mandler
(1886 - 1963)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 55 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 70 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč