Hrající si děti

Autor: Ernest Mandler
(1886 - 1963)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 55 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 70 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč