300. Vodní hladina
Autor: Adolf Zahel
(1888 Praha - 1958 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 35 x 47 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč