Pohled do krajiny
Autor: Adolf Zahel
(1888 Praha - 1958 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 38,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč