215. Kompozice
Autor: Josef Hampl
(1932 Praha - 2019)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 28/32, volný list
Technika: litografie, datace: 1998
Šířka: 53 cm, výška: 79 cm, rámování: 100 x 70 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč