215. Kompozice

Autor: Josef Hampl
(1932 Praha - 2019)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 28/32, volný list
Technika: litografie, datace: 1998
Šířka: 53 cm, výška: 79 cm, rámování: 100 x 70 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč