Člověk a město

Autor: Josef Hampl
(1932 Praha - 2019)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 1/10, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tlačená grafika, datace: 1961
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 33 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč