195. Konvolut různých autorů
Různé techniky a rozměry. Vlastnoručně psané dopisy Oty Janečka, signované. Vlastnoručně psané pohledy Vladimíra Komárka. Sborníky grafik Maxe Švabinského, Josefa Istlera a Cirila Boudy. Sborník poezie Petra Bezruče, Marie Majerové aj.
Šířka: 37 cm, výška: 25 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 17.04.2023 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč