149. 2ks plakátů k výstavě

Autor: Leopold Richter
(1884 Praha - ? ?)

Litograf: J. Lánský, po stranách pomačkáno
Technika: litografie
Šířka: 72 cm, výška: 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč