Dívka s kyticí

Autor: Helena Švédová
(1946 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 68 cm, rámování: 73 x 50 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč