11. Dívka s kyticí
Autor: Helena Švédová
(1946 Brno)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 68 cm, rámování: 73 x 50 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč