81. Generační dialog - XL formát
Autor: Karolína Šimčíková
(1944 Bzenec)
monogramováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč